Regulamin

Regulamin sprzedaży w witrynie www.ifitnessonline.pl:

Witryna prowadzona jest przez Fitness Paulina Sokół, ul. Wyględowska 6/63, 02-654 Warszawa o numerze NIP: 966-175-97-49

Cennik:

Koszt produktu(e-booka) dostępnego w witrynie

www.ifitnessonline.pl to:

– 45 zł w cenie regularnej

Złożenie Zamówienia

Zamówienie jest możliwe tylko poprzez witrynę Online: po dokonaniu decyzji o zakupie, wystarczy wybrać opcję KUP TERAZ, gdzie mogą Państwo skontrolować swój wybór. Wybierając przycisk (PRZEJDŹ DO PŁATNOŚCI), system automatycznie przeniesie nas do potwierdzenia zamówienia. Zamówienie potwierdzamy przyciskiem (ZAPŁAĆ PRZEZ przelewy24.pl). Przechodzimy do systemów płatności w serwisie Przelewy24. Wybieramy dogodną formę płatności, (patrz METODY PŁATNOŚCI). Serwis Przelewy24 potwierdzi Państwa zakup w momencie otrzymania płatności od Banku lub placówki Poczty.

Formy płatności

W witrynie www.ifitnessonline.pl, masz możliwość wyboru spośród wielu metod płatności.

Szybkie płatności internetowe: płatność za zamówiony produkt dokonuje się za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Szybkie Transfery – W serwisie Przelewy24 można dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi:

1) E-przelewy

2) Płatności kartami Płatniczymi: Dokonując płatności w serwisie Przelewy24, mają Państwo możliwość wyboru płatności kartami płatniczymi (karty debetowe, karty kredytowe, karty obciążeniowe, karty przepłacone)

3) Płatności gotówkowe: Dzięki takiemu rozwiązaniu, kupujący może np. wygenerować pocztowy druk przelewu i opłacić go w dowolnej placówce Poczty/banku. W skład płatności gotówkowych oferowanych przez Przelewy24 wchodzą m.in.:(Przelew/Przekaz, Zapłać w Żabce i we Freshmarket, VIA – Moje Rachunki, Kantor Polski).

Wysyłka i czas realizacji

Zakupiony produkt zostanie dostarczony drogą elektroniczną, po zaksięgowaniu płatności, jednak nie później niż do 72 godzin od otrzymania zapłaty.

Koszty wysyłki

Dokonując zakupów w witrynie www.ifitnessonline.pl, nie ponosisz kosztów wysyłki.

Produkt jest multimedialny i dostarczany drogą elektroniczną.

Zwroty

Gwarantujemy prawo zwrotu zamówionego produktu, jeżeli nie będzie on zgodny z rzeczywistymi oczekiwaniami i założeniami przedstawionymi w czasie zakupu. Czas na decyzję o zwrocie to 14 dni roboczych od momentu otrzymania produktu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. W przypadku niezgodności towaru z umową wynikającą z błędnej realizacji zamówienia przez www.ifitnessonline.pl Klient ma obowiązek powiadomić administrację witryny o niezgodności w terminie do 14 dni od otrzymania towaru. Wówczas wtedy Fitness Paulina Sokół zobowiązuje się do zwrotu pełnych kosztów zamówienia.

Chęc dokonania zwrotu prosimy kierować e-mailowo na adres:

kontakt@ifitnessonline.pl

Po odebraniu e-maila i sprawdzeniu wynikających nieścisłości, wyślemy pieniądze na wskazane konto. Bardzo prosimy o dostarczenie w treści e-maila nr konta bankowego, na który zostaną zwrócone środki.

Reklamacje

W przypadku reklamacji prosimy o kontakt mailowy: kontakt@ifitnessonline.pl. Produkt kupiony w naszej witrynie może zostać zareklamowany i zwrócony w ciągu 30 dni od daty zakupu, jeśli odbiega od tego, co zagwarantowaliśmy w opisie oferty.

W takim przypadku prosimy o wskazanie przyczyny reklamacji i odesłanie jej na adres mailowy: kontakt@ifitnessonline.pl. Firma Fitness Paulina Sokół zastrzega sobie termin 30 dni roboczych na rozpatrzenie reklamacji od dnia jej wpłynięcia. Po przyjęciu reklamacji oraz pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, Firma Fitness Paulina Sokół dokona wymiany na nowy produkt. W przypadku, gdy nie będzie to możliwe (na przykład z wycofania produktu), zwróci środki w ciągu 14 dni roboczych, przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta, lub zaproponuje mu inne, dostępne w ofercie towary.

Życzymy miłego gotowania!

Team IFitness, Fitness Paulina Sokół

Shopping Cart