METAMORFOZA
Z IFITNESS
RUSZA 18 PAŹDZIERNIKA
baner 1

Ciągle się odchudzasz, a efektów brak? Nie masz motywacji? Potrzebujesz porządnego kopa? Jeśli tak to zgłoś się do naszego innowatorskiego projektu i przejdź prawdziwą METAMORFOZĘ!

Podczas I i II edycji wszystkie 20 uczestniczek schudło, poprawiło kondycję, a co najważniejsze zmiany zewnętrzne podniosły pewność siebie i własną samoocenę. O efekcie jo-jo nie ma mowy! Kilka miesięcy po zakończeniu poprzednich edycji metamorfoz uczestniczki wciąż utrzymują wagę, a co więcej niektóre schudły jeszcze więcej.

Metamorfozy z IFitness to nie tylko odchudzanie, to zmiana stylu życia.

Przemiany uczestniczek metamorfoz

baner 11 3

Jak to się odbywa?

Tak jak sama nazwa mówi projekt metamorfozy ma Cię odmienić. Nie tylko Twój wygląd zewnętrzny, ale również podejście do diety i treningu. Z każdą osobą, która zgłasza się do projektu, odbywamy indywidualne konsultacje podczas, których dobieramy indywidualny jadłospis, ćwiczenia oraz cel do którego będziemy dążyć. Następnie przez okres METAMORFOZY spotykamy się co tydzień na spotkaniach online, gdzie omawiamy miniony tydzień, dajemy kopa do działania na kolejne dni oraz w miarę potrzeby modyfikujemy plan działania.

obrazek do metamorfoz 1

Regularna cena 5-tygodniowej metamorfozy to 890zł

Zapisz się już teraz, a zapłacisz tylko 650zł!

Promocja trwa tylko do 20.09.2021r

Chcesz wziąć udział w Metamorfozie?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Shopping Cart