POZNAJ NAS

girls1

IFitness to Centrum Fitness Online, które powstało z myślą o kobietach. Od półtora roku prowadzimy darmowe treningi LIVE i zachęcamy tysiące kobiet, żeby wstały z kanapy i z nami krok po kroku zmieniały swój styl życia na zdrowszy. Obie pomagamy kobietom wrócić do formy, utrzymać wagę i przede wszystkim zmotywować je do działania. Dążymy do tego, aby cały ten proces był bezstresowy. Aby była to przyjemność, a nie szereg wyrzeczeń. Nasza misja to pomóc jak największej liczbie osób uwierzyć w siebie i pokochać swoje ciało! Zaufało Nam już ponad 30.000 tysięcy kobiet, dołączysz do Naszego grona?

Koniecznie sprawdź nasz Ebook!

O NAS

emilia1

Emilia Wiktoruk

Jestem trenerem personalnym, pasjonatką zdrowego stylu życia oraz instruktorem fitness. Od zawsze byłam bardzo aktywną osobą, ciekawiło mnie wszystko co wpływa na Nasze ciało oraz psychikę. Skierowało mnie to na kursy o tematyce zdrowia, ćwiczeń i diet. Jestem również po roku studiów na fizjoterapeutę. Moją misją jest pomoc kobietom zmienić ich nawyki na lepsze. Największą satysfakcją są dla mnie osoby, które kończąc współpracę mówią mi, że zmiany w ich życiu zaszły na tyle daleko, że nie jestem już im potrzebna. U większości moich podopiecznych zdrowe odżywianie i treningi stają się częścią życia i sprawiają im przyjemność!

paula111

Paulina Sokół

Od kiedy pamiętam jestem związana ze sportem, mój staż trenera fitness to już 17 lat. Przez ten czas zrobiłam mnóstwo szkoleń z zakresu tańca, fitness, dietetyki, a ostatnio rozwijam się w kierunku Trenera Mentalnego. Od zawsze w swojej pracy skupiałam się na kobietach i właśnie dlatego 12 lat temu założyłam Ogólnopolską Szkolę Tańca i Fitness SalsaFit tylko dla kobiet. Wiem, że my kobiety, mamy zawsze dużo do zrobienia, mało czasu i często ćwiczenia oraz zdrowe odżywianie wydają się być dodatkowym problemem. Właśnie dlatego w swojej pracy chcę pokazać innym kobietom, że można osiągać swoje cele bez przewracania całego życia do góry nogami, wystarczy trochę chęci i dobry plan działania.

graphic05 free img
Shopping Cart